טיפות » סגולות » סגולות לאהבה ולהינצל משונאים

קטגוריות

זמני כניסת השבת
כניסת ויציאת שבת פרשת חקת
ד' תמוז תש"פ-26.06.2020

ירושלים :
כניסת שבת 19:13
יציאת שבת 20:30

ת"א :
כניסת שבת 19:30
יציאת שבת 20:33

חיפה :
כניסת שבת 19:25
יציאת שבת 20:35

באר שבע :
כניסת שבת 19:29
יציאת שבת 20:30


שבת שלום !!!
הפופולארים
פורסם ע"י the-shadow ב: 24-07-2011, 20:26      
קטגוריה: סגולות
 (הצבעות #: 3)

סגולות לאהבה ולהינצל מאויבים
א. סגולה לאהבה או להפוך את האויב לאוהב, יאמר בפני חברו שבע פעמים בנשימה אחת את השם אוריא"ל או נוריא"ל, ויתהפך לאוהב. (סגולות ישראל א, ח"י).
ב. סגולה לקיום האהבה בין אדם לחברו, שיהיה שגור בפיו קריאת מזמור קל"ג בתהלים. (שמוש תהלים פרק קל"ג).
ג. סגולה אמיתית להינצל מכל אויב ומשטין ופגע רע, וגם תהיה אימתו מוטלת על הבריות כל היום, לומר תיכף אחר ברכות השחר 3 פעמים פסוק זה (דברים י"א, כ"ה): "לֹא יִתְיַצֵּב אִישׁ בִּפְנֵיכֶם, פַּחְדְּכֶם וּמוֹרַאֲכֶם יִתֵּן ה' אֱלֹהֵיכֶם עַל פְּנֵי כָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תִּדְרְכוּ בָהּ כַּאֲשֶׁר דִּבֶּר לָכֶם". (סגולות ישראל א,לו).
ד. אם פגעת באויבך, ואתה יודע שהוא רוצה להרע לך, אמור כנגדו שבע פעמים את השם אוריא"ל, ואח"כ תאמר: "ה'! הצילני מאויבי". ולא יוכל להרע לך, בעזרת ה'. (האח נפשנו ערך אויב אות ט').
ה. סגולה להפוך את האויב לאוהב, קודם זריחת החמה ילך לצד מזרח, ובשעה שעולה השמש, יאמר: "אני חייב ליתן לך שלום מאת השם יתברך, שברא אותי ואותך. שליח תהיי לפלוני בן פלונית, שיאהבני ויעשה רצוני. וכאשר תחמם השמש הרים וגבעות, כן תחמם דמו ונפשו ומראהו, לאהבתי". ותאמר כן תשע פעמים רצופות. (סגולות ישראל א,מב).
ו. סגולה לכבוש את האויב, יכתוב שם האויב ישר והפוך, וישים אותו תחת מנעליו, וינצחנו תיכף ומיד. (האח נפשנו ערך אויב אות ד).
ז. סגולה אחרת לכבוש את האויב, יאמר שבע פעמים את שם אמו של אברהם אבינו ע"ה "אמתלאי בת כרנבו", ושם אמו של המן הרשע "אמתלאי בת ערבתא". (שם אות ג).
ח. עוד סגולה לכבוש האויב, יאמר מול האויב שלש פעמים, ישר והפוך, את הפסוק (בראשית יט,יא): "וְאֶת הָאֲנָשִׁים אֲשֶׁר פֶּתַח הַבַּיִת הִכּוּ בַּסַּנְוֵרִים מִקָּטֹן וְעַד גָּדוֹל וַיִּלְאוּ לִמְצֹא הַפָּתַח". ואח"כ יאמר פעם אחת את הפסוק (שמות טו,טז): "תִּפֹּל עֲלֵיהֶם אֵימָתָה וָפַחַד בִּגְדֹל זְרוֹעֲךָ יִדְּמוּ כָּאָבֶן, עַד יַעֲבֹר עַמְּךָ ה', עַד יַעֲבֹר עַם זוּ קָנִיתָ". והוא בדוק ומנוסה. (רפואה וחיים מירושלים מערכת אויב).
המאמר שלפניכם פורסם בעלון "אור עליון" חודש טבת תשע"א במדור הקבוע בעלון "סגולות לעם סגולה".


תגיות:
חזרה
  • תגובות: 0
  • צפיות:10179
אינך רשום או מחובר לאתר כעת
כדי להנות מתכניו המלאים של האתר הירשם עכשיו או התחבר לאתר דרך תיבת ההתחברות

eXTReMe Tracker