קטגוריות

זמני כניסת השבת
כניסת ויציאת שבת פרשת תזריע מצורע תשע"ח :
כ"ח ניסן תשע"ח - 13.04.2018

ירושלים :
כניסת שבת 18:31
יציאת שבת 19:45

ת"א :
כניסת שבת 18:46
יציאת שבת 19:47

חיפה :
כניסת שבת 18:38
יציאת שבת 19:47

באר שבע :
כניסת שבת 18:48
יציאת שבת 19:47


שבת שלום !!!
הפופולארים
פורסם ע"י the-shadow ב: 7-08-2012, 00:28      
 (הצבעות #: 3)

כשא-לוהים ברא את האישה הוא יצר מתכון קסום של תכונות מיוחדות: הוא התחיל עם בינה יתרה, הוסיף יכולת לעשות כמה דברים בו זמנית, קצת עין ביקורתית חדה, כפית כוח לוותר לאחרים, כף של מכסת מילים אינסופית ותיבל ברצון עז למצוא אהבה וחולשה לילדים מתוקים לפי הטעם.

 

יחד עם זה, שני המינים הם בעלי תכונות גבריות ונשיות. אבל אני כאישה, מרגישה שבכל זאת יש לנו הנשים תכונה מסוימת, יכולת מופלאה שלא קיימת אצל הגברים, אתם יודעים על מה אני מדברת... כדי לבחון מה מיוחד בנו הנשים שנותן לנו את העוצמה הזו, בואו נלך צעד אחד אחורה, לחפש את ההבדל המהותי בין גבר לאישה דרך המאפיין העיקרי בין זכר ונקבה.

 

הזרע המסמל את הגבר מסמל התחלה של חיים, יסוד החיים. לטיפת הזרע, יש פוטנציאל בלתי ייאמן, אך היא אינה יכולה להתפתח בעצמה, וכנגד הרחם המסמל את האישה, מסמל את האפשרות והרצון לקבל ולקדם את הפוטנציאל של הזרע. בשלב ההריון האישה מאפשרת לעובר לגדול ולהתפתח, לקבל צורה עד אותו רגע שהוולד מוכן לצאת לעולם ולהתקיים בכוחות עצמו. בעצם זהו מצב, שיחד, בתלות הדדית יצרו הגבר והאישה מציאות חדשה. היצירה הפיזית של תינוק מהווה את הייצוג העז והנצחי ביותר לקשר בין גבר ואישה, ומסמלת את התוצאה ומימוש הפוטנציאל של שניהם יחד.

 

 

אני אגלה לכן סוד: לגבר יש חולשה חזקה לרצון של אישה, זה מה שמניע אותו, כשאישה רוצה דבר מה הגבר מרגיש שהוא מחויב למממש, כך זה בהכל, וגם ברוחניות הרצון הנשי הוא זה שמניע את הכח הגברי לפעולה ולהתקדמות רוחנית, כאשר התקדמות רוחנית תורגש בקשר מתוקן בינינו הבריות, קשר בו נעדיף שיתוף פעולה על פני תחרות, קשר בו נוכל להרגיש את הזולת ממש כמו את עצמינו, ולבסוף, בשלב הלידה הרוחנית גם נרגיש קשר של אהבה מיוחדת, אהבה לזולת שאיננה אגואיסטית-אהבה אמיתית!

 

הכוח של האישה בכך שהרצון שלה משפיע לאן נתקדם, האישה היא זו שיכולה לרצות את ההתפתחות הרוחנית על פני גשמיות, ולבחור איך יראה לבסוף הקשר בינינו הבריות. המהות הזו של האישה כמקדמת את התיקון ובכך את המדרגה הרוחנית הבאה נכונה לכל אישה באשר היא.

 

אז מה שנותר לנו זה לבחור מה אנו רוצות, כי בסוף שוב הכול תלוי בנו.


תגיות:
חזרה
  • תגובות: 0
  • צפיות:1621
אינך רשום או מחובר לאתר כעת
כדי להנות מתכניו המלאים של האתר הירשם עכשיו או התחבר לאתר דרך תיבת ההתחברות

eXTReMe Tracker